Okulary progresywne Gdańsk 

Okulary progresywne to popularne rozwiązanie, stosowane w optyce już od 1959 roku. Już od wielu lat, jest to idealny wybór dla osób noszących okulary po 40 roku życia. Ich wyjątkowość polega na bardzo specyficznej budowie soczewek. Są one skonstruowane w ten sposób, aby łagodnie zmieniać moc w swoim pionowym przekroju. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania osoby, które do tej pory musiały korzystać z dwóch par okularów, teraz zobaczą wszystko wyraźnie w każdej sytuacji.

Okulary progresywne - szeroka oferta.

Dobór odpowiednich szkieł progresywnych nie jest prostym procesem, ale w naszych salonach  w Gdańsku na Żabiance i Morenie gwarantujemy opiekę wykwalifikowanego personelu, mającego za sobą lata doświadczenia w tej dziedzinie. Od samego początku naszej działalności do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. Jesteśmy przekonani, że decydując się na wybór okularów progresywnych w naszych salonach będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Oferujemy Państwu szkła progresywne Varilux, JZO, Jai Kudo, Hoya. Nic dziwnego, że tak wiele osób poszukujących różnego rodzaju okularów w Gdańsku decyduje się na odwiedzenie właśnie naszego salonu. Udowadniamy, że tego typu produkty mogą być tanie i dostępne na każdą kieszeń. Co więcej na zakupione u nas okulary progresywne udzielana jest gwarancja adaptacji wzroku przez samych producentów szkieł.

W Salonie Optycznym Dorota Kołpak, nasz specjalista optometrii przeprowadzi szczegółowe badanie Państwa wzroku i wybierze najlepsze szkła progresywne odpowiadające indywidualnym potrzebom. Następnie, nasi optycy pomogą wybrać modne oprawki w sugerowanym przez Państwa budżecie. Dodatkowo, jeśli w ciągu 30 dni będziecie Państwo mieli problem z adaptacją i nie będziecie zadowoleni ze swoich nowych okularów, dzięki gwarancji adaptacji zupełnie za darmo dobierzemy dla Was nowe szkła. 

Oferujemy wyłącznie szkła progresywne znanych i cenionych producentów, gwarantujących najwyższą jakość, ale jednocześnie przystępną cenę. Ceny soczewek zależą od wielu czynników, m.in. rodzaju szkieł. Zawsze staramy dobrać optymalne szkła progresywne do Państwa potrzeb i przeznaczonego budżetu.

            

 

W przypadku jakichkolwiek innych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny poświęconej okularom progresywnym

www.okulary-progresywne-gdansk.pl